Életmentő kártya

Tisztelt Szülők!

Közeledik a nyár és a gyerekek egyre nagyobb veszélyeknek vannak kitéve, gondolok itt táborokra, nyaralásokra, stb.

A kormányhivataltól megkaptuk a védjegy oltalmat, és szeretnénk, ha Önöknél is elérhetőek lennének a gyerekek számára az Életmentő kártyák.

A kártyára érvényes, hogy az egyik oldalára kitöltik a baleset vagy rosszullét esetén értesítendő személy elérhetőségét, túloldalára pedig az esetleges betegségeket, egészségügyi információkat. Kitöltés után beteszik az átlátszó műanyag tokba, – ez jár minden kártyához - és a gyerekek maguknál tartják. A kártya ára mindössze 299 Ft.

Az iskola, óvoda egységesen 181 Ft+Áfa áron (230 Ft bruttó) kapják a kártyákat, és 299 Ft az ajánlott bruttó fogyasztói ár.

Akciónk : Már 20 db-os kezdő csomag is rendelhető.Ára 4.600 Ft. -Átutalásnál nincs postaköltség, utánvétel esetén + 1290 Ft.
30 db-os kezdő készlet: 6.900 Ft. - Átutalásnál nincs postaköltség, utánvétel esetén + 1290 Ft.
50 db-os kezdő készlet: 11.494. Ft. - a futárköltséget cégünk átvállalja.
60 db-os kezdő készlet: 13.792 Ft. - a futárköltséget cégünk átvállalja.

Igény szerint lehetőség van egyedi gyártású, fényképes Életmentő kártyát ® is kérni, ennek ára: 599 Ft+ postaköltség

Fényképes kártya rendelése esetén célszerűbb több személynek összefogni és egyben kérni a megrendelést, hiszen akkor a postaköltséget (1.290 Ft) szét tudják osztani egymás között!

Azonnali kezdőcsomag, illetve után rendelés a 06-30/350-1512 számon, illetve a palinkaslaszlone17@gmail.com címen!

Mellékelten megküldöm a kártyáról szóló képet, illetve fényképes rendelés esetén milyen adatokra van szükség!

Amennyiben a későbbiekben nem szeretne ilyen témájú levelet kapni, kérem jelezze, hogy törölni tudjam az e-mail címét! Köszönöm!

Üdvözlettel:

Pálinkás Lászlóné