biztosítás


Tisztelt Szülők!

A nemzeti fejlesztési miniszter, mint a Magyar Állam képviselője a Groupama Biztosító Zrt.-vel az általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosításról szóló 119/2003. (VIII. 14.) Korm. rendeletben (a továbbiakban: Korm. rendelet) meghatározott balesetbiztosítási szerződést kötött.

A Korm. rendelet 1.§- a értelmében baleset-biztosításban részesül minden Magyarország területén állandó lakóhellyel rendelkező magyar állampolgár 3. életéve betöltésének napjától, 18. életéve betöltésének napjáig.

Szeptember 5-én aláírásra került az a biztosítási szerződés is, amely kiterjed „az iskolán kívül a biztosított oktatási intézmények által szervezett belföldi és külföldi programokra, rendezvényekre és kirándulásokra Európa területén”.

Tiszavárkony, 2017. szeptember 18.

Facebook: