Kérdőív gyerekek részére

Kedves Diákok! Kedves Gyerekek!

A nyári táborok mindig új élményt jelentenek, amelyek máshol nem élhetők meg és jó mesélni otthon, vagy az iskolában róla. A táborozás során a diáktársaid között megélt játékok, a programokon való részvételed új élményeket adhat számodra.
A következő négy évben a nyár folyamán a Tiszaliget élménysziget tábor az EFOP – 1.2.12 projekt keretében bentlakásos térítésmentes táborokat szervez diákok számára pedagógus felügyelettel.
Táboraink programkínálatát a megkérdezett pedagógusok, a gyermekek, a szülők igényei és véleménye, a táborozás élményt adó programjai alapján alakítjuk ki. A tábori programok összeállításában figyelembe vesszük a diákok érdeklődését.
Tervezett táborozási programjaink biztosítják a tanulók cselekvő módon való részvételét, előtérbe állítva tevékenységüket, önállóságukat, kezdeményezéseiket, probléma megoldásaikat.
Kérjük, hogy kérdőívünk kitöltésével járulj hozzá a tábori program alakításához, illetve a diákok igényeinek megismeréséhez a táborozással kapcsolatban.
A kérdőívek elektronikusan tölthetők ki, a következő felületen:
Amennyiben csak papír alapon tudod kitölteni, úgy kérjük, hogy a következő címre küldjétek meg postai úton.
Cím: 5000 Szolnok-Tiszaliget, Pf.:178.
A kitöltött kérdőíveket 2018.április 12-ig várjuk.

Köszönjük közreműködését! Bízunk benne, hogy táboraink a gyermekek számára élményt fognak nyújtani!

Táborszervezők